نمونه ای از اشتراک درس آموخته (تداکس تهران)

در مطالعات اندکم در حوزه مدیریت دانش، همیشه دو مولفه آن، توجه‌ام را جلب می‌کرد: «اهمیت جمع‌آوری و نگهداری داده» و «اشتراک‌گذاری درس آموخته‌ها». مطالعه گزارش هشت ساله دوستانم در تداکس تهران به خوبی این دو مورد را نشان داده؛ هم با استفاده از پلتفرم فرمالو، داده‌ها به خوبی جمع‌آوری شده و هم با یک نمایش جذاب، درس آموخته‌های ایشان در معرض دید قرار گرفته، هر دو این موارد قابل تقدیر و دانش‌افزایی است.
مورد جالب دیگر در همین زمینه، مسیر توسعه قابلیت‌های جدید پلتفرم فرمالو است. ارتقا و بهبود فرمالو، کاملا مبتنی لوپ فیدبک، نگاه چابک و بهبود مستمر می‌باشد که می‌تواند سرمشق بسیاری از سازمان‌های کشور باشد؛ جایی که هر ویژگی و فیچر جدید با اعلام نظر کاربران و رای گیری از آن‌ها وارد فرایند توسعه می‌شود. این رویکرد یکی از بهترین نمونه های نوآوری باز، توسعه چابک و هم آفرینی می باشد. (لینک زیر را حتما ببینید)
https://lnkd.in/dEggZYt
پ.ن: مدت‌ها بود که در نظر داشتم به نحوی به دوست خوبم، آقا حسن نوری و سایر دوستانشان دست مریزاد و خدا قوت گفته باشم. تعامل‌های مقطعی‌ام با این بزرگواران همیشه برای من پربار و آموزنده بوده. هر جای این کره خاکی که باشند، آرزوی بهترین‌ها را برایشان دارم.